Страница Алины Горячевой ВКонтакте

Фотография человека Алины Горячевой ВКонтакте

Алина Горячева


23 года, Житомир, Украина

Коротко обо мне

Моя страна

Украина

Мой город

Житомир

Имя

Алина

Фамилия

Горячева

Пол

женский

Дата рождения

30 октября 2000

Полных лет

23 года

Дополнительная информация

Была онлайн ВКонтакте

12 мая 2015 в 12:50

Устройство с которого заходила

web

Сейчас онлайн

нет

Ид анкеты ВКонтакте

id238936879

Веб-сайт

какой

Веб-сайт

такой

Веб-сайт

личный

Веб-сайт

сайт

Персональные настройки профиля

Разрешено оставить запись на стене

да

Разрешено комментировать записи на стене

да

Разрешено отправить личное сообщение

да

Параметры профиля

Школа

№25

Семейное положение и семья

Семейное положение

влюблена

Моя семья

id896329544
id783207058

Интересы и увлечения

Пару слов о себе

Я дура, очень-очень ревнивая, у меня нету друзей, 2 раза пыталась совершить самоубийство, я никому не нравлюсь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬● ░░░░░░░░░░░░ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ░░░░░░░░░░░ ●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

Любимые телешоу

Я НЕ СМОТРЮ ВСЯКУЮ ХЕРНЮ

Любимые книги

Фантастические романы

Любимая музыка

Ярмак – Сердце пацана (vk.com/bass_09) 3:49 Ярмак – Сердце пацана (охуенский минус) 3:43 Ярмак – Сердце пацана 3:39 Ярмак – Мне не нравится (OFFICIAL. EPISODE-3) 5:21 02.ЯрмаК – ЯсЮТуба 3:18 Ярмак – Моя планета 3:17 Ярмак – Отпусти 3:08 ЯрмаК ft. Tof – 22 (УКРАИНА) 3:29 ЯрмаК – 12. Стать бы ветром [Новый Рэп] (OST "Как закалялся стайл" 3:48 Ярмак – Мне не нравится(2012) 3:07 14.ЯрмаК – Друзья 3:18 Ярмак – Сердце пацана [ZD] 3:49 Ярмак – Люблю тебя**** 3:19 Светлана Тарабарова – Повертайся живим. 4:41 Ярмак – Свободу честным 3:17 [D|W]Wobbleland 2011 (Skrillex, Nero, 12th Planet, Datsik) – Wobbleland 2011 7:00 One Direction – I Would 3:20 ВПЕРЕД УКРАЇНА!!! – Зелене поле, синьо-жовті прапори! Сьогодні у моді наші кольори! Вже позаду час невдач! Відсвяткуймо разом кожен м’яч!!! 2:19 Open Kids – Школьный Хип-Хоп 3:19 Marengo – Pre Party 2014 2:20 Eminem ft. Rihanna – The Monster 4:06 Время и Стекло – Знай, что ангелы не спят 3:29 Ketty Perry – Kiss Me 3:27 KReeD – Самая Самая 3:42 Макс Корж – Жить в кайф 3:00 rgLed – Dark Impulse [ http://vk.com/rgled ] 4:58 Louna – Время X 3:45 Imagine Dragons – Demons 2:57 Hollywood Undead – Everywhere I Go (Castle Renholdёr Mix) 3:30 Jason Derulo feat. Tyga – Bubblegum 3:25 просто классный реп про любовь!!!!! – ... 4:00 Реп про любовь – я тебя люблю ˙·٠•●๑ ♡♡♡ Юля ♡♡♡ я очень сильно тебя люблю ♡♡ – ˙·٠•●๑эта песенка для тебя .=*Ты мой лучик света, Ты моя жизнь, я не могу жить без тебя.Без тебя мне очень плохо.Я очень скучаю по тебе когда тебя нету рядом.я постоянно думаю о тебе, мне нет места в этом мире без тебя!!&a 4:45 школа, мы тебя оч-оч любим!! – 5"а" рулит школа № 1 НАВСЕГДА песня про "Вику сашу сашу владика катю катю настю настю настю женя миша снежана данил данил аня оля маша айгуль паша валя света радмир вероника луиза вася мне очень нравится наш класс и я его и вас всех люблю 5:02 Dj igor fashion – Life Is Beautiful club RAЙ miX 2011 .ılııllı.♫♪НОВАЯ ТАНЦЕВАЛЬНАЯ МУЗЫКА♫♪.ıllıılı.http://vkontakte.ru/public28469067 2:13

Любимые цитаты

если я тебе не нравлюсь застрелись я не исправлюсь Так, я не ідеальна...в мене не шикарна фігура...в мене не пишні губи...в мене немає брендового одягу...в мене впертий характер...і в мене не голубі очі...я не мрія кожного...я просто дівчина,яка живе та радіє кожному дню проведеному з друзями... Жахливо дратує, коли людина, яка зіпсувала тобі настрій, запитує: 'Щось сталося?' Занадто багато переживаємо. Занадто серйозно сприймаємо. Треба ставиться до всього простіше. Але з розумом. Без нервів. Головне думати. І не робити дурниць. Можу мовчати, але у мене завжди знайдеться що відповісти. Я можу сміятися, коли на душі дуже боляче. Я можу пробачити, але рана все одно залишиться … Сльози - цe не ознака слабкості, це ознака того, що в людині є душа ... Як іноді хочеться піти туди, де нікого немає..де можна кричати до останніх сил і просто плакати..звільнитися від цієї гризоти..яка з кожним разом коли тобі боляче, розгризає твою душу...де ніхто тебе не почує і не побачить..де ти можеш побути сама з собою..якої не знають навіть близькі для тебе люди...А знаєте як не вистачає таких місць..і ми як завжди..сидимо в кімнаті і ледь ледь пробиваючись крізь сльози..мріємо про такі місця..яких немає..

Коли сумно тобі - посміхнись!
Коли біль на душі - поділись!
Коли серце кохає - нехай!
Коли щастя немає - бажай!
Коли любиш когось - не мовчи!
Коли важко тобі - закричи!
Коли крила розкрились - лети!
Коли щастя зумієш знайти -

Яка Я? Так, різна ... Коли люблю - прекрасна. Коли не любима - хмура. Для дуже розумних - дурна я. Для добрих - і я добра. Для злющих - просто кобра я. Для праведників - грішна. Для Невезучих - успішна. Для милого - красива. А для зануд - Щаслива. Ось така я... Беру все близько до серця, часто ображаюсь, довіряю людям, плаксива... але я справжня, а це найважливіше.
Кажуть у кожної людини є межа. Межа сліз, почуттів, болю, страждань,ненависті прощення. У мене такої межі немає. Я як камінь вода мене точить, завдає біль. Але вона не концентрується в мені, дуже вже її там багато побувало, вона стікає, йде, залишаючи лише шрам. А я йду за новою порцією. МЕНЕ ЦИМ НЕ ВБ'ЄШ НЕ ЗЛАМАЄШ.

Жизненная позиция

Главное в жизни

Совершенствование мира

Главное в людях

Юмор и жизнелюбие

Отношение к курению

Негативное

Отношение к алкоголю

Негативное


Удалить эту страницу vkpeople.com/id238936879
Добавить отзыв о человеке!
Ваше имя *
Текст отзыва *
Введите защитный код *

Отзыв добавлен!